Hakkımızda

    Tente Mimarı olarak uzun yıllar sektörün içinde yer alıp uzmanlaşan kadromuz ile bir araya gelerek yeni oluşuma adım attık.

   Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan farklı çözümlerle zenginleştirilmiş gölgelendirme sistemlerinin tasarım ve üretimini yapmak amacıyla yola çıktık. Uzmanlaştığımız konularda sektörde geniş bir müşteri portföyüne hitap etmekte olup gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında birçok önemli projede başarılı çalışmalar yapmış bulunmaktayız ve bundan sonra da Tente Mimarı olarak yapmaya devam edeceğiz.

   Firmamız, geniş ürün yelpazesi ve uygulamadaki teknik çözümleriyle sektörde söz sahibi olmayı hedeflemiştir. Yerinde ve kaliteli uygulamanın kazanılan para ve zaman olduğunu iyi bilen yapımız, uygun çözüm malzemeleri ile sizlere hizmet edecektir.

   Amacımız: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda mimari gölgelendirme sistemleri yapan lider bir kuruluş olmaktır.

   Hedefimiz: Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamandan eksiksiz hizmet sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışma şartlarını sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.